تستر الکتروشوک

فيبريلاسيون بطني يكي از شايع­ترين دلايل مرگ و مير انسان­ها است. جهت مقابله با فيبريلاسيون بطني تنها مي­توان از دِفيبريلاتور يا همان دستگاه الكتروشوك استفاده نمود.

اغلب بيمارستان­ها و مراكز اورژانس با توجه به این موضوع که کالیبراسیون سالانه دستگاه­های الکتروشوک را انجام داده اند؛ حتی با داشتن برچسب سبز، متاسفانه از ميزان انرژي و شكل موج خروجي الكتروشوك خود مطلع نيستند.

 زیرا با کوچکترین مشکلی، برای مثال نوسانات برق دستگاه الکتروشوک ممکن است از کالیبره بودن خود خارج شوند؛ و سلف تست که توسط کارشناسان و پزشکان نیز انجام می گردد کافی نیست؛ و می توان گفت این روش صحیح نمی باشد به این علت که، اگر دستگاه معیوب باشد شما تست را بر روی قطعات معیوب انجام داده اید و گاها این تست ها فقط روی یک ژول خاص انجام می پذیرد برای مثال 30 ژول و ژول­های دیگر، تست سینک و همچنین باتری شوک به هیچ عنوان تست نمی گردد.

براي تست و كاليبره نمودن شوك، تجهيزات زیادی  از قبيل كاليبراتورشوك، اسيلوسكوپ حافظه دار مجهز به پرينتر، تجهيزاتي جهت سيگنال آنالوگ، ولت متر AC  و DC  ، آمپرمتر AC   و DC ،   تايمر، مقاومت 50 اُهمي و وسيله تست پتانسيل بالاي DC مورد نياز است؛ تا به مشكلاتي از قبیل كاهش زمان شارژ خازن، كاهش انرژي خروجي و نشتي الكتروليت باطري که مي توانند دلايلي جهت تعويض باطري محسوب شوند پی برد.

از مهمترين پارامترهاي يك دستگاه الكتروشوك، مي­توان ميزان انرژي خروجي و شكل موج خروجي در حين تخليه را ذكر نمود.

تنها با استفاده از دستگاه بسیار کاربردی تستر الکتروشوك ، می­توان به راحتی به اشكالات الکتروشوك پی برد و از مرگ و میرهای ناشی از مشکلات دستگاه الکتروشوک جلوگیری کرد.

همچنین آزمايش دستگاه الكتروشوك در بازه­هاي زماني معين، عملكرد صحيح آن را در مواقع اورژانس تضمين مي­نمايد. مطمئن­ترين و كامل­ترين روش جهت آزمايش دستگاه الكتروشوك، تخليه آن در بار مصنوعي 50 اُهمي است.
به همین دلیل شركت موج پرداز تصوير جهت آزمايش نمودن الكترو شوك تمامی این موارد را دریک مجموعه و تحت عنوان DEFTER 110 در دو مدل 1. لود ثابت 50 اهمی 2. لود متغیر(25، 50 و 100 اهمی ) طراحي و به بازار عرضه نموده است.

مزاياي دستگاه DEFTER 110

کاربری آسان و راحت

سبک و قابل حمل

وزن Kg 3.8

 

ابعاد 32cm*24cm*10cm

قابلیت انجام تست سینک

توانایی اندازه گیری انرژی خروجی تمامی الکتروشوک های مونوفازیک، بای فازیک و AED از حداقل ژول تا حداکثر ژول

 

قابلیت اتصال به کامپیوتر توسط مبدل RS232-USB و گرفتن پرینت جدول خروجی برای استفاده در دوره های PM بیمارستان

قابلیت کار با باطری Li-ion قابل شارژ

 

دستگاه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش دارد و هرساله برای کالیبره شدن به شرکت فرستاده می‌شود و برگه کالیبراسیون برای دستگاه صادر می گردد.

 

 

پارامترهایی که دستگاه در اختیار شما قرارمیدهد

دستگاه شکل موج خروجی را در بازه های زمانی 20میلی ثانیه و 10میلی ثانیه نمایش میدهد.

قابلیت اندازه گیری انرژی خروجی تمامی شوک ها از حداقل ژول تا حداکثر ژول.

قابلیت اندازه گیری ولتاژپیک در تمامی الکتروشوک ها که در شوک بای فازیک، vمنفی و vمثبت را نمایش میدهد.

قابلیت اندازه گیری جریان پیک در شوک های مونوفازیک

قابلیت اندازه گیری زمان پیک در تمامی الکتروشوک ها که در شوک بای فازیک، Tمنفی و Tمثبت را نمایش میدهد.

قابلیت اندازه گیری زمان مشاهده سیگنال R تا زمان تخلیه الکتروشوک  در حالت تست سنکرون

به راهنمایی احتیاج دارید؟

اگر حس میکنید توضیحاتی که دادیم کافی نبود یا سوال دیگه‌ای دارید، کارشناسان ما اینجا هستن تا با کمال میل به همه‌ی سوالاتتون پاسخ بدن. کافیه باهامون تماس بگیرید.

تماس با ما
کاتالوگ
دفترچه