شرکت موج پرداز تصویر

شرکت موج پرداز تصویر، با لطف و عنایت پروردگار با هدف طراحی، تحقیق و تولید تجهیزات پزشکی در عرصه ساخت تجهیزات بیمارستانی اعم از تسترهای تجهیزات بیمارستانی و تجهیزات فیزیوتراپی، فعالیت خود را در سال 1383 آغاز نمود.

این شرکت تنها تولیدکننده دستگاههای تست و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی در خاور میانه می­باشد­. دستگاههای تست و کالیبراسیون در اکثر بیمارستانهای کشور نصب شده است و ابزار کاربردی برای مهندسین پزشکی می­باشد؛ همچمنین محصولات فیزیوتراپی این شرکت نیز در کلینیک های فیزیوتراپی سراسر ایران مورد استقبال قرار گرفته است.

این شرکت با بهره گیری از متخصصین، سیستم های مهندسی، تحقیق و توسعه، تکنولوژی و دانش فنی در عرصه های مختلف، در تلاش است تا همگام با تکنولوژی­های روز دنیا حرکت کند تا باعث انتقال دانش فنی به کشور، ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد.

این شرکت برگزیده جشنواره خوارزمی

 

موفق به کسب عنوان محصول برتر در جشنواره بین اللملی جوایز تحقیق و توسعه ایران و همچنین کسب طرح برگزیده جشنواره علم تا عمل  و رتبه سوم در نمایشگاه ابتکارات و اختراعات و … گردیده است.
شایان ذکر است که محصولات این شرکت دارای گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش و همچنین خدمات این شرکت به مشتریان منحصر به فرد می­باشد. این امر و پیاده سازی سیستم‌های مدیریت کیفیت ISO 13485 در جهت ارتقاء رضایت مشتریان از عوامل رضایتمندی مشتریان است
.بکارگیری از نیروهای متخصص و ارائه بهترین خدمات در جهت بهبود مستمر کیفیت محصولات، همواره در صدر فعالیت‏‏‏‏‏‏‏‏ این شرکت  قرار داشته است.

رضایتمندی مشتریان حاصل تجربه و تخصص ناشی از کار مداوم تیم مؤسس این شرکت است که به عنوان یکی از اهداف مهم این شرکت به شمار می­رود.

m
8

تعداد دستگاه های ما

10

جوایز

840

مشتریان ما